Ako si vybrať ten správny darček.

Koniec roka je magickým časom plným mnohých stretnutí. Milovanú atmosféru Vianoc miluje snáď každý. Snehový poprašok, svetielka, voňavé koláčiky i punč je to, čo na tomto období milujeme spolu s našimi najbližšími. Sme šťastnejší i vďačnejší za každú minútu strávenú v ich spoločnosti. Aj, preto často premýšľame nad tým, čím ich potešiť a premeniť tak  radostný čas na ešte výnimočnejšie stretnutia. Ženská intuícia má mnoho nápadov čím svojich blízkych obdarovať, ale viete, čo poteší ženy samotné? Nežné pohlavie už po stáročia udržiavajú čaro Vianoc, zdobia, vypekajú, starajú sa o naše, blaho ako len vedia či už naše mami, dcéry, partnerky. Všetky sú tu pre nás, aby nám boli oporou, nie len v čase Vianoc, ale aj počas celého roka. Darovať im niečo cenné a výnimočné je preto príjemným poďakovaním za ich nepretržitú lásku a starostlivosť.

Počas dlhých rokov ostáva stále v obľube striebro. Cenovo prístupný ušľachtilý kov a šperky z neho vyrábané patria medzi najpredávanejšie klenoty. Lesk a mystická krása striebra zjemní nežnú svetlú pokožku, tmavej na druhej strane dodá maximálny kontrast. V súčasnosti sa drvivá väčšina strieborných šperkov povrchovo upravuje rhodiovaním. Ide o antialergický obal, ktorý zabraňuje jeho prirodzenému tmavnutiu.

Voľba krásneho klenotu je vždy dobrý nápad. Či už decentný alebo masívny vždy poteší. Jemné nenápadné šperky podtrhnú prirodzenú krásu danej ženy. Dodajú jej to "korenie", ktoré chýbalo dokonalému celku. V posledných pár rokoch sa stali obľúbenými decentné kúsky, ktoré podtrhnú krásu konkrétnej ženy. Preto sa na nich výborne vyniknú napríklad jemné celebritky, prívesky spojené s retiazkou, ktorých lesk vyniká v krivkách hrdelnej jamky. Tie odjakživa priťahujú mužské pohľady.

Okrem celebritiek sú dobrou voľbou aj súpravy šperkov, ako sú náušničky s príveskom. Neutrálne farby ženy iste využijú na každodenné nosenie. Neobchádzajte však ani výrazne tvarované či farebne nápadné klenoty. Ich inakosť je často ženami priťahovaná, pretože sa pri ich nosení cítia tak trochu jedinečne. A koniec koncov, život je aj o skúšaní nových netradičných vecí. O to bude pestrejší a veselší.

Klasikou v širokom sortimente šperkárstva stále ostávajú nadčasové perly. Tak, ako sa s obľubou nosili kedysi  aj dnes ženy vyhľadávajú ich jemný pôvab. Cenené sú najme riečne perly. Áčkovú kvalitu perál nájdete kombinovanú so zlatom aj striebrom. Klasické náhrdelníky ukončené kovovým zapínaním sa v modernej dobe veľmi často kombinujú s čírym zirkónom, najmä v podobe náušníc. Biely kameň a svetlé perleťové odtiene sa k sebe náramne hodia. Obdarovaná žena sa z nich bude tešiť dlhé roky.

Zpět na blog
Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať